• Kolaże tworzone techniką cyfrową * Sklep z autorskimi plakatami * Grafiki, ilustracje, wzory na zamówienie * Baśniowe krainy

Brak produktów w koszyku

Into collage

Kolaże tworzone techniką cyfrową * Sklep z autorskimi plakatami * Grafiki na zamówienie * Ilustracje * Wzory * Baśniowe krainy

Cześć! Nazywam się Patrycja Lewandowska i odkąd sięgam pamięcią, pragnęłam tworzyć. Into collage jest owocem mojej ogromnej potrzeby wniesienia czegoś swojego do świata, a także efektem poszukiwań i pomysłem na wyrażenie siebie.

Od marca 2019 roku tworzę grafiki i ilustracje na zamówienie. W związku z tym miałam przyjemność być częścią wielu ciekawych przedsięwzięć, z którymi możesz zapoznać się w zakładce ZREALIZOWANE PROJEKTY.

Patrycja Lewandowska - Into collage / kolaże, ilustracje, plakaty, grafiki

Tworzę kolaże techniką nową, bo cyfrową, ale korzystam najczęściej ze zbiorów muzeów i bibliotek. Lubię do moich prac wplatać mniej lub bardziej znane dzieła sztuki oraz ilustracje ze starych książek i podręczników. Wszystkie elementy pochodzą z zasobów udostępnionych w domenie publicznej lub na odpowiedniej licencji, pozwalającej na ich komercyjne wykorzystanie.

Kolaże drukuję wysokiej jakości drukiem pigmentowym na matowym, a więc nieodbijającym światła papierze lub na bawełnianym płótnie wykorzystywanym do druku reprodukcji, i w takiej postaci mogą zdobić Twoje wnętrze.

Niezmiernie ważna jest dla mnie jakość i Twoje zadowolenie.

Serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia moich prac, a jeśli w SKLEPIE ONLINE nie znajdziesz plakatu dla siebie, napisz do mnie maila na kontakt@intocollage.pl. Z przyjemnością stworzę dla Ciebie kolaż „skrojony na miarę”, tj. na wybrany przez Ciebie temat / w Twojej ulubionej kolorystyce / z Twoim pupilem / Twoimi zdjęciami z wakacji / dopasowany do Twojego wnętrza lub biznesu / w prezencie dla bliskiej Ci osoby.

Chętnie angażuję się w akcje związane ze zdrowiem psychicznym i psychoedukacją. Tymi projektami najczęściej dzielę się w mediach społecznościowych, dlatego serdecznie zachęcam Cię do obserwowania mnie na Instagramie i/lub Facebooku.

Nie jest mi także obcy temat kryzysu klimatycznego i leży mi na sercu dobro planety, dlatego wprowadziłam ekologiczne rozwiązania w mojej działalności. Choć są jeszcze pewne rzeczy, które chciałabym zmienić, działam metodą małych kroków. W chwili obecnej do rozwiązań przyjaznych środowisku, które zaimplementowałam, należą:

  • wydruk plakatów na zamówienie (nie robię zapasów, dlatego nic się nie marnuje),
  • korzystam z usług lokalnej drukarni, do której jeżdżę komunikacją miejską lub na rowerze (ograniczam w ten sposób ślad węglowy),
  • zminimalizowałam zużycie plastiku przy pakowaniu przesyłek (taśmę plastikową zastąpiłam papierową, ozdobne naklejki dołączane do zamówień drukowane są na papierze zamiast na folii, a paczkę owijam brązowym, makulaturowym papierem).

Bardzo się cieszę, że zainteresowała Cię moja twórczość. Mam nadzieję że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz na dłużej. Życzę Ci wszystkiego dobrego!