• PATRYCJA LEWANDOWSKA * Sklep z autorskimi plakatami

Brak produktów w koszyku

Into collage

PATRYCJA LEWANDOWSKA * Sklep z autorskimi plakatami

Cześć! Nazywam się Patrycja Lewandowska i odkąd sięgam pamięcią, pragnęłam tworzyć. Plakaty, a także grafiki i ilustracje na zamówienie tworzę od marca 2019 roku. Miałam przyjemność być częścią wielu ciekawych przedsięwzięć, z którymi możesz zapoznać się w zakładce ZREALIZOWANE PROJEKTY.

Przez kilka lat tworzyłam kolaże techniką cyfrową, korzystając najczęściej ze zbiorów muzeów i bibliotek. Lubiłam do moich prac wplatać mniej lub bardziej znane dzieła sztuki oraz ilustracje ze starych książek i podręczników. Niektóre z tych prac wciąż są dostępne w SKLEPIE ONLINE.

Obecnie obrałam nową drogę i tworzę techniką rysunku cyfrowego. Lubię działać intuicyjnie. Nie mam w sobie obrazu tego, co powstanie, daję się prowadzić procesowi.

Swoje prace drukuję wysokiej jakości drukiem pigmentowym na matowym, nieodbijającym światła papierze i w takiej postaci mogą zdobić Twoje wnętrze. Być może w moim SKLEPIE ONLINE znajdziesz plakaty do swojego wnętrza? 🙂

W związku z tym, że nie jest mi obcy temat kryzysu klimatycznego i leży mi na sercu dobro planety, wprowadziłam ekologiczne rozwiązania w swojej działalności. Choć są jeszcze pewne rzeczy, które chciałabym zmienić, działam metodą małych kroków. W chwili obecnej do rozwiązań przyjaznych środowisku, które zaimplementowałam, należą:

  • wydruk plakatów na zamówienie (nie robię zapasów, dlatego nic się nie marnuje),
  • korzystam z usług lokalnej drukarni, do której jeżdżę komunikacją miejską lub na rowerze (ograniczam w ten sposób ślad węglowy),
  • zminimalizowałam zużycie plastiku przy pakowaniu przesyłek (taśmę plastikową zastąpiłam papierową, ozdobne naklejki dołączane do zamówień drukowane są na papierze zamiast na folii, a paczkę owijam brązowym, makulaturowym papierem).

Bardzo się cieszę, że zainteresowała Cię moja twórczość. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz na dłużej. Zachęcam Cię do obserwowania mnie na Instagramie i/lub Facebooku. Serdeczności!