• Kolaże tworzone techniką cyfrową * Sklep z autorskimi plakatami * Grafiki, ilustracje, wzory na zamówienie * Baśniowe krainy

Brak produktów w koszyku

Cześć! Nazywam się Patrycja Lewandowska i odkąd sięgam pamięcią, pragnęłam tworzyć. Into collage jest owocem mojej ogromnej potrzeby wniesienia czegoś swojego do świata, a także efektem poszukiwań i pomysłem na pracę, której wykonywanie przynosi mi radość i satysfakcję.

Przepracowałam kilka lat w korporacjach, na etacie i uświadomiłam sobie, że to nie dla mnie. Potrzebowałam czegoś, w co będę zaangażowana na 100%, czegoś kreatywnego i elastycznego, dlatego od marca 2019 roku tworzę grafiki i ilustracje na zamówienie, pracując jako freelancer, a “po dawnemu” wykonując tzw. wolny zawód. W związku z tym miałam przyjemność być częścią wielu ciekawych przedsięwzięć, z którymi możesz zapoznać się w zakładce ZREALIZOWANE PROJEKTY.

Moim środkiem wyrazu jest kolaż. Tworzę techniką nową, bo cyfrową, ale korzystam najczęściej ze zbiorów muzeów i bibliotek. Lubię do moich prac wplatać mniej lub bardziej znane dzieła sztuki oraz ilustracje ze starych książek i podręczników. Wszystkie elementy pochodzą z zasobów udostępnionych w domenie publicznej lub na odpowiedniej licencji, dlatego bez obaw, jest to zajęcie w pełni legalne. 🙂

Kolaże drukuję wysokiej jakości drukiem pigmentowym na matowym, a więc nieodbijającym światła papierze lub na płótnie, i w takiej postaci mogą zdobić Twoje wnętrze.

Jestem perfekcjonistką. Niezmiernie ważna jest dla mnie jakość i Twoje zadowolenie.

Serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia moich prac, a jeśli w SKLEPIE ONLINE nie znajdziesz plakatu dla siebie, napisz do mnie maila na kontakt@intocollage.pl. Z przyjemnością stworzę dla Ciebie kolaż “skrojony na miarę”, tj. na wybrany przez Ciebie temat / w Twojej ulubionej kolorystyce / z Twoim pupilem / Twoimi zdjęciami z wakacji / dopasowany do Twojego wnętrza lub biznesu / w prezencie dla bliskiej Ci osoby.

W tym miejscu chciałabym Ci również z góry podziękować za każdy rodzaj wsparcia, każde zamówienie, polecenie, dobre słowo, za wszystko, co przybliża mnie do realizacji mojego marzenia, jakim jest spełnianie się w roli twórcy i życie z pasji oraz z pasją. Sam(a) pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że w świecie “sieciówek” i korporacji nie jest to wcale takie proste. Osobiście, marzy mi się powrót do czasów rzemieślników. Sama w dalszym ciągu korzystam z usług krawcowej i szewca oraz jeśli tylko mogę, wspieram małe biznesy.

Chętnie angażuję się w akcje związane ze zdrowiem psychicznym i psychoedukacją. Tymi projektami najczęściej dzielę się w mediach społecznościowych, dlatego serdecznie zachęcam Cię do obserwowania mnie na Instagramie i/lub Facebooku.

Nie jest mi także obcy temat kryzysu klimatycznego i leży mi na sercu dobro planety, dlatego wprowadziłam ekologiczne rozwiązania w mojej działalności. Choć są jeszcze pewne rzeczy, które chciałabym zmienić, działam metodą małych kroków. W chwili obecnej do rozwiązań przyjaznych środowisku, które zaimplementowałam, należą:

  • wydruk plakatów na zamówienie (nie robię zapasów, dlatego nic się nie marnuje),
  • korzystam z usług lokalnej drukarni, do której jeżdżę komunikacją miejską lub na rowerze (ograniczam w ten sposób ślad węglowy),
  • zminimalizowałam zużycie plastiku przy pakowaniu przesyłek (taśmę plastikową zastąpiłam papierową, ozdobne naklejki dołączane do zamówień drukowane są na papierze zamiast na folii, a paczkę owijam brązowym, makulaturowym papierem).

Bardzo się cieszę, że zainteresowała Cię moja twórczość. Mam nadzieję że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz na dłużej. Życzę Ci wszystkiego dobrego!