• PATRYCJA LEWANDOWSKA * Sklep z autorskimi plakatami

Brak produktów w koszyku

Into collage

PATRYCJA LEWANDOWSKA * Sklep z autorskimi plakatami

Cześć! Nazywam się Patrycja Lewandowska i od marca 2019 roku tworzę plakaty do wnętrz oraz grafiki i ilustracje na zamówienie. Współpracowałam m.in. z Magazynem Pismo, wydawnictwami, klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Jeśli chcesz zobaczyć efekty tych działań, zajrzyj do zakładki ZREALIZOWANE PROJEKTY.

Zaczynałam od tworzenia kolaży techniką cyfrową. Zestawiałam ze sobą mniej lub bardziej znane dzieła sztuki, ilustracje ze starych książek i podręczników oraz współczesne fotografie, kreując w ten sposób nowe, często baśniowe światy. Niektóre z tych prac wciąż są dostępne w SKLEPIE ONLINE.

Obecnie obrałam nową drogę i tworzę techniką rysunku oraz malarstwa cyfrowego. Nie porzuciłam jednak „swojej bajki”. 🙂 Lubię działać intuicyjnie. Nie mam w sobie obrazu tego, co powstanie, daję się prowadzić procesowi.

Swoje prace drukuję wysokiej jakości drukiem pigmentowym na matowym, nieodbijającym światła papierze i w takiej postaci mogą zdobić Twoje wnętrze. Być może w moim SKLEPIE ONLINE znajdziesz plakat dla siebie lub kogoś bliskiego? 🙂

Co robię dla planety?

  • drukuję plakaty na zamówienie (nie robię zapasów, dlatego nic się nie marnuje),
  • korzystam z usług lokalnej drukarni, do której jeżdżę komunikacją miejską lub na rowerze (ograniczam w ten sposób ślad węglowy),
  • zminimalizowałam zużycie plastiku przy pakowaniu przesyłek (taśmę plastikową zastąpiłam papierową, ozdobne naklejki dołączane do zamówień drukowane są na papierze zamiast na folii, a paczkę owijam brązowym, makulaturowym papierem).

Bardzo się cieszę, że zainteresowała Cię moja twórczość. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i zostaniesz na dłużej. Zachęcam Cię do obserwowania mnie na Instagramie i/lub Facebooku. Serdeczności!